Автострахування купити поліси ОСАГО і КАСКО в автоцентрі ЗАЗ

Перевагами укладення договору автострахування в автомобільному салоні Рено являються:

minus plus

Швидкість оформлення договору;
Великий вибір страхових продуктів;
Спеціальні пропозиції від різних компаній;
Акції, що регулярно проводяться;
Надійність і безпека.

Найчастіші питання (FAQ)

1. НАВІЩО СТРАХУВАТИСЯ?

minus plus

Турбота і прагнення захистити сім'ю і її фінансові інтереси - мета особистого страхування. Саме можливість захиститися від зайвих турбот, які можуть бути викликані непередбаченими обставинами надають програми страхування. Якісні страхові продукти дозволяють задовольнити потреби клієнтів і надати гарантовану фінансову підтримку у разі настання неприємних життєвих ситуацій.

2. ЩО РОБИТИ, ЯКЩО КРЕДИТ ВЖЕ ПОГАШЕНО, А ТЕРМІН ДІЇ СТРАХОВОГО ДОГОВОРУ ЩЕ НЕ МИНУВ?

minus plus

У випадку, якщо позичальник достроково погашає кредит, страхова компанія повертає частину страхового платежу. Для цього необхідно заповнити заяву на розірвання страхового договору у зв'язку з достроковим погашенням кредиту. Бланк заяви можна отримати у співробітника Банку або страхової компанії. Звертаємо увагу, що страхова компанія може повернути належну частину страхового платежу тільки після отримання оригіналу заяви та підтвердження банку про дострокове погашення кредиту.

3. ЧОМУ СТРАХОВИЙ ДОГОВІР ЗАКЛЮЧАЄТСЯ ПРЕДСТАВНИКОМ БАНКУ, А НЕ СТРАХОВОЇ КОМПАНІЇ?

minus plus

Банк є партнером та уповноваженим представляти інтереси, а також укладати договори страхування від імені компанії. Така схема роботи впроваджена для зручності клієнтів, адже це дає можливість звертатися територіально в одну фінансову установу, отримуючи кваліфіковану консультацію і повний спектр фінансових послуг.

Відвідувачі автосалону ЗАЗ в Києві можуть купити поліс обов'язкового страхування громадянської відповідальності ОСАГО і поліс КАСКО. Перший документ є обов'язковим, а другий отримується за бажанням автовласника, окрім випадків коли транспортний засіб купується в кредит.

Наш автоцентр співпрацює з провідними страховими компаніями України. Це дозволяє автовласникам купити поліси ОСАГО і КАСКО на найвигідніших умовах. Це обумовлено великим вибором страхових продуктів, які відрізняються терміном дії, вартістю, розміром франшизи і іншим умовам. Розібратися в усіх тонкощах автострахування допоможуть менеджери компанії, а також зробити попередній розрахунок вартості страхового полісу.

У автосалоні ЗАЗ можна купити поліси ОСАГО і КАСКО в Києві у розстрочку, або по спеціальних пропозиціях від страхових компаній-партнерів. Перевагами такого рішення є:

  • Великий асортимент страхових продуктів;
  • Знижки і спеціальні пропозиції;
  • Страхування тільки від надійних і перевірених компаній;
  • Зручна форма співпраці;
  • Швидкість оформлення договору автострахування;
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта і конфіденційність.

Наявність полісів ОСАГО і КАСКО дозволяє автовласникам упевнено почувати себе на дорозі в найскладніших і неприємніших ситуаціях. Окрім цього більшість страхових договорів КАСКО припускають надання послуг спеціалізованого технічного асистанса. Автострахування в автомобільному центрі ЗАЗ - це зручно, швидко, надійно і фінансово вигідно.

Форма заявки

Заповніть форму і наш менеджер
зв'яжеться з Вами протягом години.