Banner

Sens Sedan

Cправжній український автомобіль

Комплектації та ціни

Standard 1,3і MT5

ціна
від 190 400 грн
  • 70 к.с.
  • бензин
  • передній привід

.

Технології

ЗАЗ SENS седан випускають з 5-ти ступінчастою МКПП. Перемикання передач здійснюється швидко і без ривків. Це дозволяє водієві завжди оперативно вибирати найбільш відповідний режим руху і упевнено почувати себе, як на міських трасах, так і на крутих спусках і підйомах.

1,3i 8 V - бензиновий двигун поєднує високий рівень надійності, економічність і оптимальні експлуатаційні характеристики. Час розгону до контрольної відмітки в 100 км/год. складає 17,0 с.

На автомобілях ЗАЗ SENS седан встановлені 4 динаміки і виконана аудіопідготовка. Завдяки цьому, можна досить легко встановити і підключити практично будь-яку аудіосистему.

Седан ЗАЗ SENS оснащений посиленим брусом бічної безпеки. Така конструкція забезпечує додаткову жорсткість і безпеку при бічному зіткненні.

Автомобіль оснащений 2-мя передніми і 3-мя задніми ременями безпеки, які є інерційними і забезпечують пасивний захист водія і пасажирів транспортного засобу. Також в машині встановлений індикатор, що сигналізує, якщо хтось не пристебнув ремінь.

Завдяки наявності цієї функції, виконання будь-яких маневрів стає безпечнішим, за рахунок подання додаткових сигналів повороту, які дублюються на бічних дзеркалах.

Седан ЗАЗ SENS оснащують кондиціонером тільки в комплектації LUX. Завдяки цій опції, в салоні автомобіля завжди можна встановити оптимальний температурний режим.

В автомобілях ЗАЗ SENS седан передбачена можливість регулювання водійського і переднього пасажирського крісла в 4-х напрямах. Це забезпечує комфортне положення під час тривалих поїздок.

Ця функція передбачена в ЗАЗ SENS седан в комплектації LUX і Comfort, що робить керування транспортним засобом ще комфортнішим і легшим.

Відкривання і блокування дверей в автомобілі седан ЗАЗ SENS(LUX) можлива за допомогою центрального замку. Також передбачена можливість дистанційного відкривання багажника.

Усі автомобілі ЗАЗ SENS мають функцію підігрівання заднього скла і бічних дзеркал, що виявляється дуже актуальним в холодну пору року.

В ЗАЗ SENS седан об'єм багажного відділення досить великий - 322 л, що дозволяє комфортно подорожувати усією сім'єю. При цьому, його завжди можна збільшити, за рахунок складання задніх сидінь. У аком положенні об'єм багажного відділення збільшується до 958 л.

Ця функція призначена для коригування світлової межі освітленості. Остання залежить від завантаженості автомобіля і швидкості руху.

Технічні характеристики

Тип кузова седан
Дверей/мест 4/5
Габариты Д/Ш/В, мм 4237/1678/1432
База, мм 2520
Колея пер./задн., мм 1405/1425
Объем багажника, л 322/958
Объем бака, л 48
Масса снаряженная, кг 1085-1151/1400
Объем газового баллона полный/полезный, л 50/40
Тип бензиновый с распределенным впрыском
Разм., кол-во цилиндров/клапанов на цил. R4/2
Объем, см3 1299
Мощность, л.с.(kW) 70(51.5)
Макс. крутящий момент Нм при об/мин. 107.8/3000-3500
Тип привода передний
КПП мех. 5-ст.
Тормоза передние / задние дисковые /барабанные
Подвеска передняя/задняя независимая / полузависимая
Максимальная скорость, км/ч 162
Расход топлива (за городом // смешанный // город) 5,5//7,2//8,9
при работе на газе (пропан-бутан) -
Уровень токсичности Евро-4
Гарантия 3 года или 100 000 км
Периодичность ТО, км 15 000 км