Високий попит на моделі із заводським ГБО!

Зараз можна говорити про те, що клієнти чекали таку модифікацію. Найкращим свідченням цього є по-справжньому високий попит на моделі Sens, Lanos пікап і VIDA саме з газобалонним обладнанням.

Таку реакцію покупців на пропозицію від українського виробника нескладно було передбачити. Зараз, коли вартість літра бензину часто змушує власників думати «виїжджати або не виїжджати», можливість економити більш ніж в два рази на вартості літра палива - дуже приваблива пропозиція. При цьому, окрім очевидної економії, встановлене в заводських умовах ГБО і настройка автомобілів вже на конвеєрі для роботи на зрідженому газі, як мінімум, гарантує надійну і безвідмовну роботу силових агрегатів. Ще одне з очевидних переваг: гарантія від виробника, яка зазвичай, при установці ГБО «в гаражі», припиняє дію.

Зараз, для задоволення попиту клієнтів на автомобілі модельного ряду ZAZ доступні всі можливі модифікації. Що ж стосується головного і визначального чинника, який впливає на остаточне рішення про покупку, а саме ціни, то на ринку нових автомобілів пропозицію на моделі ZAZ Sens, ZAZ Lanos пікап і ZAZ VIDA виглядає дуже привабливо.

Варто сказати кілька слів про сам газобалонне обладнання. Щоб забезпечити дійсно надійну роботу всіх компонентів автомобіля і в першу чергу силового агрегату і трансмісії, постачальником газобалонного обладнання була обрана італійська компанія BRC. Один з лідерів по виробництву ГБО пропонує рішення для більшості існуючих зараз моделей різних автовиробників, які вибирають саме BRC за бездоганну якість. Компанія BRC Gas Equipment є всесвітньо відомим виробником газобалонного обладнання з історією, що нараховує більше 30 років. За інформацією виробника, на сьогоднішній день частка BRC на світовому ринку становить понад 17%. Це означає, що ГБО BRC встановлюється практично на кожен п'ятий автомобіль, який переобладнано під роботу на газі.

Комплект газового обладнання, що встановлюється на моделі ZAZ - це обладнання четвертого покоління, що відповідає нормам токсичності Євро 5. А серед інших безумовних переваг саме цього обладнання є бінарна система подачі палива - газ / бензин. Це означає, що бінарна система двохпаливна, система з єдиним (штатним) контролером, в якому закладено дві програми управління, що забезпечують можливість роботи двигуна як на бензині, так і на газі. Зазвичай, при установці ГБО на автомобіль встановлюється додатковий блок управління, який може конфліктувати з основним блоком, що призводить до погіршення роботи двигуна і поломок. Бінарна система виключає такі проблеми з автомобілем. Також, дуже часто при установці ГБО «в гаражах» власники стикаються з проблемою - «куди потім подіти запасне колесо?», Оскільки в нішу запасного колеса багажника монтується балон для газу. У випадку з установкою балона в заводських умовах на автомобілях ЗАЗ це питання також вирішено: для запасного колеса передбачено місце з кріпленнями в багажному відділенні.

Додатковим аргументом «ЗА», але при цьому не менш важливим, для покупців автомобілів ZAZ з заводським ГБО, крім надійності і доступності стане сервісна гарантія на 3 роки, або 100 тис. км пробігу. При цьому міжсервісний інтервал становить 15 тис. км, що повністю відповідає європейським стандартам гарантійної політики обслуговування автомобілів.